Η Τοπική Εφορεία
Προσκόπων Καλλιθέας Μοσχάτου σε συνεργασία με την RSF Hellas
διοργανώνει σεμινάριο Ά Βοηθειών στο Ναυτοπροσκοπικό & Ναυταθλητικό
Εκπαιδευτικό Κέντρο Δέλτα Φαλήρου.
Το σεμινάριο έχει διάρκεια 3 ώρες και
μπορούν να λάβουν μέρος Βαθμοφόροι, γονείς αλλά και Ανιχνευτές.
Για την καλύτερη οργάνωση και διεξαγωγή του σεμιναρίου θα πρέπει να δηλώσετε συμμετοχή έως τη Δευτέρα 1 Απριλίου 2013 στο email t.e.kallitheasmosxatoy@gma il.com
Για την καλύτερη οργάνωση και διεξαγωγή του σεμιναρίου θα πρέπει να δηλώσετε συμμετοχή έως τη Δευτέρα 1 Απριλίου 2013 στο email t.e.kallitheasmosxatoy@gma
![](https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/479805_10200305820621096_1397488978_n.jpg)