![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjTBkenAjDpSTrE6vVhX2c1__60_kl61wcN2Zb2GSqhH_0y7CykjjXskrD4AeL3uxwEmbFnWjttgp-l2o7ZqU_Qj_aodGC5wagVQqPUD4qZYdP2hlxGkT6RcPV7JpK9fxmi3IQ1SLcO-EF1/s320/RSF+umbrella.jpg)
Ευχαριστούμε την εταιρία ΧΑΝΟΣ Α.Β.Ε.Ε. με έδρα το ΜΟΣΧΑΤΟ για την Δωρεά - Χορηγία επαγγελματικής ομπρέλας 2,40m που θα καλύψει ανάγκες του συλλόγου.
Η εταιρεία ΧΑΝΟΣ Α.Β.Ε.Ε. δραστηριοποιείται στην κατασκευή και εμπορία ομπρελών από το 1927.
Η συλλογή της εταιρίας περιλαμβάνει ομπρέλες βροχής, αδιάβροχα, τσάντες, ομπρέλες παραλίας και κήπου, επαγγελματικές και διαφημιστικές ομπρέλες όλων των τύπων και διάφορα είδη παραλίας.
www.chanos.gr
Η εταιρεία ΧΑΝΟΣ Α.Β.Ε.Ε. δραστηριοποιείται στην κατασκευή και εμπορία ομπρελών από το 1927.
Η συλλογή της εταιρίας περιλαμβάνει ομπρέλες βροχής, αδιάβροχα, τσάντες, ομπρέλες παραλίας και κήπου, επαγγελματικές και διαφημιστικές ομπρέλες όλων των τύπων και διάφορα είδη παραλίας.
www.chanos.gr