![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjYiRKGxSG4V8rD2Gvxq9KCAGC24yrdY6FymxgirqJQ-b6EU1Gs53_HWwOBOWwU2IAR0KCSn2AqrFSBKn1_BA0Qtbbe98_OijoWcqcWGPA9TZTahYk05KuRZYy48UO03Zjqa_HJTNBbXYoh/s320/DSC_0985b.jpg)
Την επίδοση του πιστοποιητικού της RSF Hellas πραγματοποίησε ο κ. Αργύρης Περουλάκης – Επικεφαλής της Αντιπροσωπείας της Ευρωπαϊκής Επιτροπής στην Ελλάδα, ενώ την RSF Hellas εκπροσώπησε ο Ταμίας και Εθνικός Συντονιστής ΣΑΜΑΛΤΑΝΟΣ Ανδρέας και η Αντιπρόεδρος κα ΔΑΓΚΙΝΑΚΗ Ζαχαρώ.
Η RSF Hellas συμμετέχει στην Ευρωπαϊκή Χάρτα Οδικής Ασφάλειας από το 2010, με το πρόγραμμα "Πρώτες Βοήθειες σε Τροχαίο" και με το πρόγραμμα " Πρώτες Βοήθειες σε Δασκάλους Δημοτικών Σχολείων".